I V A N K A    P R I    D U N A J I                                                                                         diskusno  -  informačný   portál
     Reality Ivanka

     IvankaNet.sk

     audiotuning v ipd

     Naša ponuka
· Úvodná stránka
· Poslať inzerát
· Archív článkov
· Štatistika vstupov
· Hľadať
· Odkaz adminovi
· Odporučenie
· Top 20 naj
· Poslať článok
· Vaše konto
· Surveys

     Rýchla linka

     Kostol a fara

     Veterinár v IpD

     Záhradkári IpD

     Nezábudka

     Babyclinic v IpD

     MC Tik - Tak

     ZUŠ v IPD

Ivanka pri Dunaji: Zle Info

Hľadať články na túto tému:   
[ Návrat domov | Vybrať novú tému ]

 

Zle InfoAnonym napísal: "
Dobrý deň.

Bývam v Ivanke už 25 rokov, ale aby nám nesvietilo pouličné osvetlenie už mesiac, to sa ešte nestalo. Je to veľká nezodpovednosť hlavne v týchto mesiacoch kedy omnoho viac ľudí chodí von aj vo večerných hodinách a môže sa čokoľvek stať. Cyklisti môžu mať kolíziu alebo motoristi,  ktorí v tme nezaregistrujú ľudí. Nehovoriac o tom, že v takýchto podmienkach sa môže čokoľvek stratiť.  Po Ivanke sa pohybuje v poslednej dobe čoraz viac zvláštnych ľudí. Obyvatelia Ružovej ulice už určite nebudú voliť súčastného starostu, ktorý sa nezaujíma o problémy občanov. Mali by ste si uvedomiť, že aj my platíme dane a chceme aby nám išla elektrina , tiekla voda a  v zime bola cesta posypaná a nie plná ľadu a snehu. Asi to je kompetentným všetko smiešne, ale možno by prestalo keby aj im  prestalo svietiť pred domom svetlo alebo nemali aspoň týždeň vodu a elektriku. Ivanka pri Dunaji nieje len námestie, ktoré sa div nie denne zametá, ale aj ostatné ulice v Ivanke. 
"

    Poslal: Administrator _BYDAY: Wednesday, 30.08.2017 07:06 ,125 x krát čítané, (Čítať ďalej... | 1 Komentár | Skóre: 0)

 Odkaz pre kompetentných

Zle InfoAnonym napísal: "Chcem sa ,, VEĽMI PEKNE" poďakovať nášmu obecnému zastupiteľstvu ako zvládlo krízu ohľadne výpadku elektrickej energie. Obyvatelia Ružovej ulice boli odkázaní dva dni existovať bez elektrickej energie, pretože OBEC sa nevie postarať o vypílenie problematických stromov, ktoré pri každej väčšej búrke prerušia dodávku elektrickej energie. 
Možno by sa to ešte dalo tolerovať, ale to že nás tu nechajú 2 dni  bez dodávky pitnej vody aj keď im bolo nahlásené že pri prerušení elektrickej energie nemáme prístup ani k pitnej vode tak to je už vrchol. V iných obciach automaticky obec zabezpečí dodávku formou cisterny aby ľudia mali pitnú vodu aspoň na nevyhnutné veci. Áno je chvályhodné, že sa Obecný úrad stará o kultúrne podujatia, ale nie je rovnako dôležité ak nie dôležitejšie starať sa aj o problémy s ktorými musia obyvatelia v takýchto vyhrotených situáciach bojovať? 
"

    Poslal: Administrator _BYDAY: Saturday, 12.08.2017 20:47 ,125 x krát čítané, (Komentovať | Skóre: 0)

 ZSE-odstavenie od elektriky

Zle InfoAnonym napísal: "Západoslovenská distribučná, a.s. oznamuje, že z dôvodu vykonávania plánovanej práce na zariadeniach distribučnej sústavy, budú dňa 21.01.2016 od 8,30 do 15,00 hod. bez dodávky elektriny nasledujúce ulice...
Elektrárne si myslia, že dedinčania stále kúria uhlím a drevom? Alebo im je jedno, že celý deň budú bez možnosti kúriť?
Čo na to obecný úrad???
"

    Poslal: Administrator _BYDAY: Friday, 15.01.2016 18:56 ,439 x krát čítané, (Čítať ďalej... | 1 Komentár | Skóre: 0)

 Nová výstavba smerom na Bernolákovo - POTICHU?

Zle InfoAnonym napísal: "Všimli ste si, že na obecnom úrade sa potichu chystá výstavba novej štvrty s 500 domácnosťami? To je zhruba 700 nových áut :( Developing má byť smerom na Bernolákovo a pod taktovkou s vicestarostkou, ktorá to zmanažovala skvostne a potichu. Snaď by mohol investor prispieť aspoň na výstavbu dostatočne veľkého kruhové objazdu pri Metre. Veď doprava je neúnosná nielen ráno ale aj pri návrate z práce.
"

    Poslal: Administrator _BYDAY: Tuesday, 08.09.2015 20:21 ,1137 x krát čítané, (Čítať ďalej... | 4 Komentáre | Skóre: 5)

 Nocny klud

Zle InfoAnonym napísal: "Chcel by som sa opytat, ci sa tu niekto vyzna v zakone a ci je uplne legalne a policia s tym naozaj nic nevie spravit, pokial sa konaju take podujatia ako dnes v noci (piatok/sobota) a hluk z Bratislavy prenika az cez okna a steny do starsich rodinnych domov, kde sa neda vobec spat. Na policii tvrdia, ze ...
"

    Poslal: Administrator _BYDAY: Sunday, 24.08.2014 01:23 ,1123 x krát čítané, (Čítať ďalej... | 590 bajtov | 1 Komentár | Skóre: 5)

 Zmiznute detske bicykle od jazera

Zle InfoAnonym napísal: "Dobrý deň Ivančania,
v nedeľu 9. marca 2014 sa nám pri jazere na bicyklovom rodinnom výlete stala neprijemnosť - zdravotná komplikácia, kedy musela sanitka odviezť nášho tatina a tak sme tam museli nechať v krikoch naše bicykle - cca oproti wigvamu, kde sa pripája cesta od strednej školy. Keď sme sa pre ne vrátili, užtam neboli. Jeden, starý, sa už našiel pohodený na poli pri jazere, ale detské nie. Prosím poctivého nálezcu o vrátenie.
Tel: 0903 664 975.
Priklaáam fotky bicyklov (jeden je odrážadlo). 
Ďakujem.
"

    Poslal: Administrator _BYDAY: Wednesday, 12.03.2014 05:45 ,841 x krát čítané, (Čítať ďalej... | 709 bajtov | Komentovať | Skóre: 0)

 Klubovňa Čajka :(

Zle InfoAnonym napísal: "

V klubovni Čajka za Matičným domom deti, ktoré majú navštevovať doučovanie alebo inú aktivitu hádžu kamene a skaly do okien  Matičného domu, rozhadzujú smeti a robia neprimeraný hluk   Bolo by potrebné vylepšiť organizáciu klubovne alebo si trochu pohovoriť s rodičmi, prípadne skrátiť dobu. Za zváženie by stálo aj uzatvárateľná bránka oddeľujúca klubovňu od ostatných budov. Inak, klub je fajn myšlienka. 

ďakujeme.

"

    Poslal: Administrator _BYDAY: Sunday, 26.01.2014 23:03 ,908 x krát čítané, (Čítať ďalej... | 1 Komentár | Skóre: 0)

 podakovanie

Zle InfoAnonym napísal: "Chcela by som sa podakovat vedeniu obce, ze vcas vsetkym svojim obcanom, 
oznamilo, ze dna 25.9. nebude dodavka obecnej vody.

Myslim to samozrejme ironicky. Dna 24.9. som pozerala 2 skrine s oznammi, kde nic nebolo a nepočula som ani hlasenie v miestnom rozhlase.
Neviem, preco si pracovnici obecneho uradu, nedali aspon taku minimalnu namahu,
aby vyvesili oznam do vyvesnych skriniek aspon pri potravinach.


Dakujem.
"

    Poslal: Administrator _BYDAY: Wednesday, 25.09.2013 18:10 ,1280 x krát čítané, (Čítať ďalej... | 623 bajtov | 9 Komentáre | Skóre: 0)

 arogancia a egoizmus

Zle InfoAnonym napísal: "Pridavam sa k panovi, ktorý sa 2.7. stazoval na hluk.

Je noc zo soboty na nedelu 27. a 28. jula, 2hod. 26 min., uz asi hodinu nemozem spat pre hluk, ktory sa ide z podniku na Komenskeho ulici, pri potravinach COOP. A ako mam skusenosti este najmenej 3 hodinky potiahnem. Ocividne to tam to zije....
"

    Poslal: Administrator _BYDAY: Sunday, 28.07.2013 21:22 ,973 x krát čítané, (Čítať ďalej... | 814 bajtov | 1 Komentár | Skóre: 1)

 Arogancia a egoizmus

Zle InfoAnonym napísal: "To som jediny, komu vadi rusenie nocneho pokoja?
Neviem odkial to ide, ale je to otravne a idem volat na policiu.
Ak sa to bude opakovat, budem nabuduce volat hned o 22:00.
Ma niekto vysvetlenie, preco musi trpiet cela dedina, koli nejakej stupidnej ohlusujucej zabave mladych zasranov? Asi som uz fakt stary.


"

    Poslal: Administrator _BYDAY: Tuesday, 02.07.2013 07:19 ,1456 x krát čítané, (Čítať ďalej... | 8 Komentáre | Skóre: 3)

 Cesta na Ciernu vodu zablokovana.

Zle InfoAnonym napísal: "Vcera sme chceli ist na Ciernu vodu starou cestou od stanice, ale zial za nadjazdom ponad dialnicu je na Triblavine betonovy zataras. Autom je prejazd znemozneny.
Nejake info vraj bolo v TV, strucne info je mozne najst aj tu:
http://www.chorvatskygrob.sk/ 
Ak by mal niekto cestu okolo, prosim pozrite, ci to trva nadalej a dajte vediet.
"

    Poslal: Administrator _BYDAY: Sunday, 21.04.2013 20:51 ,1095 x krát čítané, (Čítať ďalej... | 7 Komentáre | Skóre: 0)

 priroda

Zle InfoAnonym napísal: "Na prechadzke lesikom asi 100m za Vigvamom odbočite do ľava smer Zálesie.Po 100 m na ľavej strane veľká kopa čerstvých odpadkov.Zdesenie,rozmýšľame,ktorý zlý človek to mohol už po xkrat urobiť.Po asi 100m za zákrutou pod pnikom ešte väčia kopa odpadkov.Odporný ľudia...Prizrieme bližšie,analyzujeme-vidime vyžmýkané citrony,ohryzené kosti od kureniec,tácky s kuracimi krídlami,zvyšky pečeného hejka,baranie rohy,čalamáda,krajce chleba...."

    Poslal: Administrator _BYDAY: Monday, 11.03.2013 10:22 ,1256 x krát čítané, (Čítať ďalej... | 885 bajtov | 5 Komentáre | Skóre: 3.66)

 Odhrabavanie snehu

Zle InfoAnonym napísal: "Zaujimalo by ma z akeho dovodu sa kasle na odhrabavanie snehu na ceste od Druzstevnej ulice po Zahradnicku a dalej. A to nie len tento rok, ale aj niekolko rokov spatne. Ked uz je na inych uliciach pomaly sucha zem, my sa clapkame v kasovitom snehu, vode a humuse, nehovoriac o bezpecnosti.
Pozdravujem kompetentnych a velka "vdaka"
"

    Poslal: Administrator _BYDAY: Friday, 18.01.2013 07:21 ,1026 x krát čítané, (Čítať ďalej... | 4 Komentáre | Skóre: 0)

 Tesco

Zle InfoAnonym napísal: "Dobrý deň,

nikde som nenašiel (alebo zle hľadám) kolonku na vyjadrennie nehoráznosti v novootvorenom Tescu.

Považujem za vrchol drzosti zásahu od "..." do sortimentu tovaru a hlavne otváracím hodinám od tých čo k tomu maju najmenej čo hovoriť. Nech sa starajú o svoje "problémy". Pre mňa táto informácia znamená, že aj keď mám daný obchod po ceste, tak sa tam z princípu nikdy nezastavím. Konkurencia je veľka a nedám sa niekým ponížovať.

S pozdravom

JuloB@email.cz

"

    Poslal: Administrator _BYDAY: Saturday, 05.01.2013 12:17 ,1555 x krát čítané, (Čítať ďalej... | 10 Komentáre | Skóre: 0)

 Ivanske jazero

Zle InfoAnonym napísal: "Milí návštevníci jazera Šutrovka,
iste nepíšem nič nové, ale ten kto chodí na prechádzky okolo Šutrovky mi dá za pravdu, že taký neporiadok aký v poslednom období nachádzame okolo jazera je žalostný. Všetci poukazujú na psíčkarov, ktorí navštevujú so svojimi miláčikmi jazero, ale nikto neukáže na tých, ktorí si rozbalia bufetové stolíky, ..."

    Poslal: Administrator _BYDAY: Friday, 17.08.2012 12:01 ,2241 x krát čítané, (Čítať ďalej... | 1589 bajtov | 7 Komentáre | Skóre: 0)


     IvankaNet.sk

     Posolstvá PM

     Foto dňa

     FotoDigital.sk

     Webhosting

     Prelet so zvukom

     www.ivanka.sk