Zobuďme stránku Ivanka pri Dunaji zo spánku
Dátum: Thursday, 02.07.2009 20:35
Vec: Male logo IPD


Dobrý deň,

Aj Vám sa zdá, že sa hromadí počet neriešených problémov v Ivanke?

Alebo sa riešia, ale nikto sa o tom nedozvie, pretože sa nemá kde dozvedieť! Oficiálna stránka Ivanky pri Dunaji nás pozýva na oslavy MDD a akcie staré mesiac a viac....Chcete sa dozvedieť, čím sa zaoberá zastupiteľstvo? Aké problémy má škola, škôlka, chcete dať otázky poslancom a dozvedieť sa ich stanovisko? Chcete vedieť názor  pani starostky? Chcete vedieť, aký osud bude mať Osvetová beseda, Matičný dom, zdravotné stredisko či Obecný úrad? Chcete vedieť viac o Ivanke – nie o jej histórii, ale o Ivanke dnes, o rozpočte, o prioritách pre budúci rok? Chcete zistiť plán zasadaní obecného zastupiteľstva aj s programom?


Len nechoďte na oficiálnu stránku, tá sladko spí!


Nie, oficiálna stránka nemá pre Vás žiadnu odpoveď. Tá má hlboký zimný spánok.


Dokedy ešte?


Čo takto zaregistrovať 21. storočie, čo takto zadať úlohu deviatakom, stredoškolákom, vysokoškolským študentom – nájsť pre nich motiváciu a vybrať team mladíkov, pre ktorých je to hračka, aby sme zatraktívnili stránku, aby mali ľudia potrebu denne ju otvoriť a sledovať dianie, aby sme z nej spravili zdroj informácií??


Čo takto urobiť týždenný (alebo radšej mesačný?) prehľad činnosti poslancov, pracovníkov Obecného úradu? Poďme sa zaujímať o dianie v Ivanke. Poďme sa chcieť dozvedieť, čo sa rieši na komisiách, ktoré minimálne raz mesačne zasadajú.


Tak ako, dámy a páni, máme šancu, stránka Ivanka je výborná, ale to by nemalo stačiť, nemala by suplovať to, čo očakávame na inej stránke.


Raková Slávka


Tento článok je z Ivanka pri Dunaji
http://www.ivanka.sk

URL tohoto článku je:
http://www.ivanka.sk/modules.php?name=News&file=article&sid=604