I V A N K A    P R I    D U N A J I                                                                                         diskusno  -  informačný   portál
     Reality Ivanka

     IvankaNet.sk

     audiotuning v ipd

     Naša ponuka
· Úvodná stránka
· Poslať inzerát
· Archív článkov
· Štatistika vstupov
· Hľadať
· Odkaz adminovi
· Odporučenie
· Top 20 naj
· Poslať článok
· Vaše konto
· Surveys

     Rýchla linka

     Kostol a fara

     Veterinár v IpD

     Záhradkári IpD

     Nezábudka

     Babyclinic v IpD

     MC Tik - Tak

     ZUŠ v IPD

 Zobuďme stránku Ivanka pri Dunaji zo spánku

Male logo IPDAnonym napísal: "
Dobrý deň,

Aj Vám sa zdá, že sa hromadí počet neriešených problémov v Ivanke?

Alebo sa riešia, ale nikto sa o tom nedozvie, pretože sa nemá kde dozvedieť! Oficiálna stránka Ivanky pri Dunaji nás pozýva na oslavy MDD a akcie staré mesiac a viac....Chcete sa dozvedieť, čím sa zaoberá zastupiteľstvo? Aké problémy má škola, škôlka, chcete dať otázky poslancom a dozvedieť sa ich stanovisko? Chcete vedieť názor  pani starostky? Chcete vedieť, aký osud bude mať Osvetová beseda, Matičný dom, zdravotné stredisko či Obecný úrad? Chcete vedieť viac o Ivanke – nie o jej histórii, ale o Ivanke dnes, o rozpočte, o prioritách pre budúci rok? Chcete zistiť plán zasadaní obecného zastupiteľstva aj s programom?


Len nechoďte na oficiálnu stránku, tá sladko spí!


Nie, oficiálna stránka nemá pre Vás žiadnu odpoveď. Tá má hlboký zimný spánok.


Dokedy ešte?


Čo takto zaregistrovať 21. storočie, čo takto zadať úlohu deviatakom, stredoškolákom, vysokoškolským študentom – nájsť pre nich motiváciu a vybrať team mladíkov, pre ktorých je to hračka, aby sme zatraktívnili stránku, aby mali ľudia potrebu denne ju otvoriť a sledovať dianie, aby sme z nej spravili zdroj informácií??


Čo takto urobiť týždenný (alebo radšej mesačný?) prehľad činnosti poslancov, pracovníkov Obecného úradu? Poďme sa zaujímať o dianie v Ivanke. Poďme sa chcieť dozvedieť, čo sa rieši na komisiách, ktoré minimálne raz mesačne zasadajú.


Tak ako, dámy a páni, máme šancu, stránka Ivanka je výborná, ale to by nemalo stačiť, nemala by suplovať to, čo očakávame na inej stránke.


Raková Slávka
" 
     Príbuzné odkazy
· Viac o Male logo IPD
· Iné články od: Administrator


Najčítanejšie články Male logo IPD:
Ivanske noviny


     Hodnotenie článku
Priemerné skóre: 3.75
hlasov: 4


Obetujte prosím chvíľku hodnoteniu tohto článku:

Vynikajúci
Veľmi dobrý
Dobrý
Priemerný
Zlý


     Možnosti

 Stránka vhodná na tlač Stránka vhodná na tlač


"Prihlásenie" | Prihlásenie/Vytvoriť konto | 5 Komentáre | Hľadať v diskusii
Za obsah komentárov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.

Re: Zobuďme stránku Ivanka pri Dunaji zo spánku (Skóre: 0)
kým: Anonym v Thursday, 02.07.2009 22:00
Suhlasim, ta stranka je napisana vo formate, v akom sa stranky pisali pred 15 rokmi, co je zbytocne narocne, nepekne a neprehladne. Pritom dnes je kvantum moznosti, ako spravit za tyzden kvalitnu stranku, kde po tom, co sa vytvori, na pridavanie aktualnych informacii stacia znalosti pisania a zaklady formatovania vo worde. Staci na pripadnu novu stranku nahodit nejaky jednoduchy redakcny system. Potom aj ten, co nema ziadne vedomosti o tvorbe web-stranok, tam moze cokolvek pridat. OU vsak asi chce setrit, kde by nemal, naklady na takuto novu, prehladnu a jednoduchu stranku by totiz boli v podstate jednorazove, maximalne niekolko stoviek Euro (aj to prehanam) ako odmena za jej vytvorenie...
Aj mne sa zda, ze celkovo informovanost v Ivanke v poslednej dobe dost klesa, tiez aj o zasadnutiach OU sa ludia dozvedaju vacsinou najviac tyzden pred ich konanim, co je castokrat uz dost neskoro.
Treba vsak to s tou strankou skusit na zasadnuti OU navrhnut, ci vsak bude ochota zo strany OU nejako s tymto pohnut, je otazne...


[ odpovedať ]


Re: Zobuďme stránku Ivanka pri Dunaji zo spánku (Skóre: 0)
kým: Anonym v Wednesday, 08.07.2009 11:26
Pochybujem, že vedenie obce urobí niečo so stránkou. To by museli niečo "robiť" a to je pre nich bolestivé. Záujem a potreby občana nie je pre nich dôležitý, hlavné sú funkcie. Závidím okolitým obciam, že majú vo vedení schopný managment, my bohužiaľ len funkcionárov. I napriek tomu im patrí ich kmeňový pozdrav - "Česť práci!"


[ odpovedať ]


Re: Zobuďme stránku Ivanka pri Dunaji zo spánku (Skóre: 0)
kým: Anonym v Tuesday, 14.07.2009 13:03
Tak toto už je len oživenie :-). Dobre som sa pobavil. Hlavne s tými super okolitými dedinami. Chodte na zasadnutie OZ a tam trvajte na svojich požiadavkách. To je riešenie, nie "uhorková sezóna" na vebovkách.


[ odpovedať ]