I V A N K A    P R I    D U N A J I                                                                                         diskusno  -  informačný   portál
     Reality Ivanka

     IvankaNet.sk

     audiotuning v ipd

     Naša ponuka
· Úvodná stránka
· Poslať inzerát
· Archív článkov
· Štatistika vstupov
· Hľadať
· Odkaz adminovi
· Odporučenie
· Top 20 naj
· Poslať článok
· Vaše konto
· Surveys

     Rýchla linka

     Kostol a fara

     Veterinár v IpD

     Záhradkári IpD

     Nezábudka

     Babyclinic v IpD

     MC Tik - Tak

     ZUŠ v IPD

 Dostihy 2017 v I Klube

I klubAnonym napísal: "
Denný prázdninový tábor bol opäť trochu dobrodružný, trochu adrenalínový, ale plný tvorivosti a hier. Zamerali sme sa na odhaľovanie tajomstiev ľudského srdca, chceli sme spoznať a pomenovať všetky jeho vlastnosti. Ako herný plán nám k tomu výborne poslúžila hra Dostihy. Najprv sme si vypísali všetky známe i menej známe ľudské vlastnosti – bolo ich presne 48, presne toľko, koľko je políčok na našej dostihovej dráhe. Každé políčko predstavovalo jednu vlastnosť, dobrú alebo zlú. A keďže dostihy bez koní nie sú dostihy, každé dieťa si vyrobilo svojho koníka. Pri výrobe vznikali rôzne novo vyšľachtené druhy, všetky jedinečné, originálne. Koníky behali po dostihovej dráhe tak ďaleko, koľko bolo bodiek na hernej kocke a každá zastávka určila jednu vlastnosť. 


  >>>>Tak si deti pri každej hre vysúťažili 7 vlastností, ktoré bolo treba prezentovať na spoločných stretnutiach. Možností bolo viac. Deti mohli niečo vystihujúce vyrobiť, niečo vysvetliť, alebo jednoducho zahrať výstižnú scénku. O bohatý kultúrny program bolo postarané. Motivácia na činoherný program bola dokonalá, pretože body z políčka sa im pripísali až po prezentácii.  Raz sme videli až 21 divadelných scénok a keďže sa všetky skupiny striedali, a všetky deti mali nejakú hereckú úlohu, nikto sa nenudil. Scénare deti vymýšľali samé, to predpokladalo živú debatu o vlastnostiach. A to bolo presne to, čo sme chceli dosiahnuť – aby deti spoznávali čo je sebectvo, dobroprajnosť, závisť, atď. Keďže zmeniť viem iba to, čo poznám a tiež to môžem spoznať ako aj vlastné správanie, tak naše dostihy boli Dostihy za lepším JA. 
                                                                                                           
Viki gavaldová


" 
     Príbuzné odkazy
· Viac o I klub
· Iné články od: Administrator


Najčítanejšie články I klub:
Čajovňa v Ivanke pri Dunaji - INFO


     Hodnotenie článku
Priemerné skóre: 5
hlasov: 1


Obetujte prosím chvíľku hodnoteniu tohto článku:

Vynikajúci
Veľmi dobrý
Dobrý
Priemerný
Zlý


     Možnosti

 Stránka vhodná na tlač Stránka vhodná na tlač


"Prihlásenie" | Prihlásenie/Vytvoriť konto | 0 Komentáre
Za obsah komentárov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.