I V A N K A    P R I    D U N A J I                                                                                         diskusno  -  informačný   portál
     Reality Ivanka

     IvankaNet.sk

     audiotuning v ipd

     Naša ponuka
· Úvodná stránka
· Poslať inzerát
· Archív článkov
· Štatistika vstupov
· Hľadať
· Odkaz adminovi
· Odporučenie
· Top 20 naj
· Poslať článok
· Vaše konto
· Surveys

     Rýchla linka

     Kostol a fara

     Veterinár v IpD

     Záhradkári IpD

     Nezábudka

     Babyclinic v IpD

     MC Tik - Tak

     ZUŠ v IPD

 

Zle InfoAnonym napísal: "
Dobrý deň.

Bývam v Ivanke už 25 rokov, ale aby nám nesvietilo pouličné osvetlenie už mesiac, to sa ešte nestalo. Je to veľká nezodpovednosť hlavne v týchto mesiacoch kedy omnoho viac ľudí chodí von aj vo večerných hodinách a môže sa čokoľvek stať. Cyklisti môžu mať kolíziu alebo motoristi,  ktorí v tme nezaregistrujú ľudí. Nehovoriac o tom, že v takýchto podmienkach sa môže čokoľvek stratiť.  Po Ivanke sa pohybuje v poslednej dobe čoraz viac zvláštnych ľudí. Obyvatelia Ružovej ulice už určite nebudú voliť súčastného starostu, ktorý sa nezaujíma o problémy občanov. Mali by ste si uvedomiť, že aj my platíme dane a chceme aby nám išla elektrina , tiekla voda a  v zime bola cesta posypaná a nie plná ľadu a snehu. Asi to je kompetentným všetko smiešne, ale možno by prestalo keby aj im  prestalo svietiť pred domom svetlo alebo nemali aspoň týždeň vodu a elektriku. Ivanka pri Dunaji nieje len námestie, ktoré sa div nie denne zametá, ale aj ostatné ulice v Ivanke. 
" 
     Príbuzné odkazy
· Viac o Zle Info
· Iné články od: Administrator


Najčítanejšie články Zle Info:
lavička


     Hodnotenie článku
Priemerné skóre: 0
hlasov: 0

Obetujte prosím chvíľku hodnoteniu tohto článku:

Vynikajúci
Veľmi dobrý
Dobrý
Priemerný
Zlý


     Možnosti

 Stránka vhodná na tlač Stránka vhodná na tlač


"Prihlásenie" | Prihlásenie/Vytvoriť konto | 1 Komentár | Hľadať v diskusii
Za obsah komentárov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.

Re: prispevok (Skóre: 0)
kým: Anonym v Monday, 04.09.2017 05:35
Keďže sa veľa pohybujem po Ivanke, tak by som chcela poukázať  na hádam najšpinavšiu ulicu , ktorou je Dobšinského ulica. Po tejto ulici sa povaľuje neskutočne veľa špiny .Je to frekventovaná ulica nakoľko je tam umiestnených veľa garáži a zaparkovaných áut, ďalej dve ihriská jedno pre malé deti a jedno športové ihrisko , na ktorom sa často dejú neprístojnosti a stáva sa smetiskom, ktoré potom vietor roznáša po celom okolí. A ešte jeden neduh táto lokalita sa stala obľúbeným miestom pre venčenie psov, samozrejme niektorí majitelia po svojich miláčikoch nezbierajú exkrementy, ba dokonca nerešpektujú značku zákaz vstupu so psom na detské ihrisko. A problém ešte jeden vodiči prichádzajúci po SNP absolútne  nerešpektujú značku dať prednosť vodičom vychádzajúcich z Dobšinského ulici, ba bola som svedkom,že inštruktor autoškoly to tiež nerešpektoval hoci vo vozidle mal žiaka.


[ odpovedať ]